Bolsas y Mercados Españoles
Enpresen
bilatzailea
Eguneroko Agenda 11/12/2017 Asteroko Agenda
Gertaera/Adierazlea Herrialdea Denboraldia Aurrekoa Aurreikusia Unekoa
Ventas al por menor ItaliaOctubre3,4%
IBEX 35
IBEX
MEDIUM
LATIBEX
TOP
BILBO


IBEX 35® Etengabeko m.
IzenaAzkena% Dif.
ABERTIS18,7950-0,56
ACCIONA69,31000,01
ACERINOX11,66501,92
ACS32,3600-0,17
AENA168,75000,03
AMADEUS59,8900-1,48
ARCELORMIT.26,78501,34
BA.SABADELL1,6900-0,76
BA.SANTANDER5,64600,28
BANKIA4,18500,84
BANKINTER7,9590-0,41
BBVA7,22800,25
CAIXABANK4,04200,07
CELLNEX21,22000,66
DIA4,1680-0,24
ENAGAS25,0150-0,28
ENDESA18,8450-1,34
FERROVIAL18,4450-1,02
GAS NATURAL19,3900-0,62
GRIFOLS CL.A24,24000,66
IAG7,1760-1,03
IBERDROLA6,6590-0,86
INDITEX31,08500,03
INDRA A11,0000-0,18
INM.COLONIAL8,2740-0,36
MAPFRE2,6880-1,14
MEDIASET9,8200-0,71
MELIA HOTELS11,4900-0,04
MERLIN11,2200-0,13
R.E.C.19,0500-0,50
REPSOL15,3750-0,65
SIEMENS GAME10,96500,09
TEC.REUNIDAS25,5950-0,62
TELEFONICA8,5470-0,92
VISCOFAN54,0600-0,57
11/12/2017 14:14 prezioak
AKTIBO
GEHIAGO
GEHIEN
IGO
GEHIEN
JAITSI
Izena Efektiboa *
TELEFONICA81.408,19
BA.SANTANDER66.958,35
BBVA33.499,45
ENAGAS30.704,63
INDITEX28.171,13
* miles de euros
11/12/2017 14:14 prezioak
Síguenos en:
Copyright © Bolsas y Mercados Españoles 2017